za osobę /
PLN

850,00

Komando Foki Etap 3

Instruktor

Aleksander Chmiel

Kategoria

Zajęcia nurkowe

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

Misje Super Komando Foki są przeznaczone dla dzieci, które chciałyby kontynuować przygodę z nurkowaniem. To 10 kolejnych misji zaawansowanych, które już przygotowują dzieci do kursu Junior Open Water Diver. Poniżej opisujemy misje Super Komando Foki.

 

1. Misja sprawdzająca. Podczas tej misji sprawdzamy wszystkie umiejętności nurkowe, jakie nabyliście podczas poprzednich etapów.

2. Prace podwodne. To misja, w której dowiadujecie się, jak pracują zawodowi nurkowie i jakie procedury bezpieczeństwa muszą wdrożyć podczas prac podwodnych.

3. Nurkowanie z komputerem. W tej misji nauczycie się, jak działa komputer nurkowy i dlaczego jest tak bardzo potrzebny nurkowi. Spróbujecie zaplanować nurkowanie przy pomocy komputera.

4. Nurkowanie jaskiniowe. Nurkowanie jaskiniowe nie jest łatwe, ponieważ trzeba znać odpowiednie procedury. Kołowrotki, strzałki, linki i różne gadżety będą potrzebne do takiego nurkowania.

5. Nawigacja. Kompas, tabliczka, kołowrotek to niektóre z elementów potrzebne do zaliczenia tej misji. Będziecie się uczyć, jak używać kompasu i jak zaplanować kierunek nurkowania.

6. Doskonała pływalność. Rafa koralowa jest bardzo ładna, ale niezwykle delikatna. Żeby nie niszczyć podwodnego środowiska, nurek musi umieć wykonywać różne czynności nie opadając ani nie wynurzając się. Neutralna pływalność to jeden z elementów tej misji, którego będziecie musieli się nauczyć.

7. Specjalista sprzętowy. Nurek musi umieć radzić sobie w każdej sytuacji, nawet wtedy, gdy okaże się, że sprzęt nie do końca działa prawidłowo. Będziecie uczyć się kilku trików, które pomogą Wam w przyszłości szybko naprawić małe usterki.

8. Mały lider. To trudna i wymagająca misja, ponieważ będziecie musieli wspólnie z kolegami ułożyć plan nurkowy wraz ze wszystkimi procedurami bezpieczeństwa.

9. Pierwsza pomoc. Przestrzegając zasad nurkowych możemy czuć się bezpieczni podczas nurkowania. Jeśli chcesz, żeby Twój partner czuł się bezpiecznie podczas nurkowania z Tobą, musisz nauczyć się podstawowych zasad udzielania pomocy.

10. Tor przeszkód. Misja, w której sprawdzimy, jak nasi komandosi radzą sobie podczas nurkowania na specjalnym torze przeszkód, wykorzystując zdobyte dotychczas umiejętności. Zakładanie sprzętu pod wodą i pływanie bez maski to niektóre z ćwiczeń, których prawidłowe wykonanie jest niezbędne do zaliczenia tej misji.

 
CENA

Opłata za zajęcia 850,00PLN W cenie 10 misji specjalistycznych

Our Main Teachers

Aleksander Chmiel

PADI IDC STAFF INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Monika

PADI ASSISTANT INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Łukasz Bujalski

PADI OWSI INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Dorota Waś

PADI ASSISTANT INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Cena : 850,00 PLN

Max Ilość : 4

Poziom : 3 etap

Lokalizacja : Barcelońska 8 Światowida 56

Zapytanie